Witamy na Portalu oferentów Orange PolskaUprzejmie informujemy, że od dnia 12.07.2021 r. Zapytania o Ofertę (RFP) oraz Zapytania o Informację (RFI) Orange Polska S.A. będą realizowane za pośrednictwem Portalu OnePlace Marketplanet.

W celu uzyskania dostępu do Platformy Zakupowej Orange Polska niezbędne jest dokonanie rejestracji poprzez dedykowany link: https://oneplace.marketplanet.pl/rejestracja?supplier=ORANGE.

Instrukcja rejestracji konta na OnePlace dostępna jest w menu "Regulacje i procedury procesu zakupowego". Wsparcie uzyskacie Państwo także kontaktując się z biurem obsługi klienta OnePlace (tel.: 22 257 22 23; e-mail: oferenci.orange@marketplanet.pl)
Platforma Zakupowa Orange Polska na OnePlace dostępna będzie od 12 lipca w menu bocznym w zakładce "Usługi".

Jeśli posiadają Państwo dostęp do Portalu OnePlace to wystarczy zalogować się na swoje konto na https://oneplace.marketplanet.pl/. W zakładce "Usługi" wyszukać "Platformę Zakupową Orange Polska" i kliknąć "Połącz". Po 12 lipca uzyskacie Państwo dostęp do strefy Orange.

Jednocześnie informujemy, że od 12 lipca, nowe postępowania zakupowe nie będą już publikowane na dotychczasowej platformie Oferenci Orange. Pozostanie ona aktywna do momentu zakończenia trwających postępowań.

Jeśli poszukują Państwo dodatkowych informacji o procesie zakupowym Orange Polska, zachęcamy do odwiedzania strony dla Dostawców OPL